KONST / Litografier / Färglitografi 13162060
nr 1316 2060
Färglitografi
Magdalena Kossakowska. Signerad, numrerad 141/290. Motivet: 56x68 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:23:42
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr